wróć

Zajęcia Musical Babies® i Musical English® BABY

Dzieci od 6 do 36 m-ca ( z rodzicami )

1522095_270868659729725_1551980680_nZajęcia umuzykalniające po angielsku.„Muzyka i rytm w połączeniu z naśladowaniem, używaniem gestów i ruchu mogą być uznane za najbardziej efektywną metodę nauki języka obcego” (Gooder, 2005).

Podczas zajęć dzieci:

  • poznają słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, przedstawianych im za pomocą wielorakich pomocy dydaktycznych,
  • stopniowo włączają się w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności,
  • osłuchują się z naturalnym językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka,
  • mają okazję do obcowania z prawidłowymi wzorcami wymowy angielskiej,
  • wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy językowo-ruchowe, usprawniając  inteligencję językową i ruchową
  • nabywają niezastąpioną umiejętność słuchania, kojarzenia wizualno-słuchowego, oraz  rozwijają sprawność manualną.

Celem zajęć jest nauka języka angielskiego z wykorzystaniem piosenek i rymowanek angielskich, oraz gier i zabaw ruchowych ściśle związanych tematycznie z wprowadzanym materiałem. Dzieci poznają słownictwo i kulturę brytyjską poprzez naukę tańców narodowych (angielskich, szkockich, irlandzkich), aranżację popularnych świąt brytyjskich, a także degustację tradycyjnych potraw. Dzieci ucząc się piosenek i rymowanek poznają słownictwo i całe zwroty angielskie w sposób trwały, a tym samym o wiele bardziej efektywny od innych metod. Uczą się nie zdając sobie z tego sprawy, przez „kontrolowaną” i twórczą zabawę. Każde zajęcia mają określone składowe i przebiegają według określonego, lecz – jeśli zachodzi taka potrzeba – elastycznego schematu, który staje się z czasem bliski dzieciom i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Procesowi poznawczemu zawsze towarzyszy bardzo dużo ruchu i muzyki. Na każdych zajęciach wykorzystywana jest bogata i zróżnicowana gama autorskich materiałów dydaktycznych, tj. plansze, karty obrazkowe, domina, puzzle, maty edukacyjne, plansze z opowiadaniami itp. Dodatkowe Karty Pracy,  jakie dzieci otrzymują do wykonania w domu, rozwijają inne zdolności niezwiązane stricte z nauką języka, tj. wycinanie, rysowanie po śladzie, przyporządkowywanie elementów do zbioru, itp. Wszystkie materiały dydaktyczne zostały stworzone przez autorkę programu, Annę Rattenbury i tym samym nie naruszają niczyich praw autorskich.

Zajęcia trwają 45 minut + po zajęciach 1 godzina zabawy GRATIS 

Zajęcia odbywają się w jednej grupie wiekowej:

6 mies. – 3 lata

Cennik:

pojedyńcze wejście 35 zł

karnet miesięczny ( 4 kolejne wejścia ) 120 zł

 

Koszt uczestnictwa obejmuje wszystkie materiały i pomoce wykorzystywane podczas zajęć.

Przy wykupieniu drugiego karnetu na drugi rodzaj zajęć  rabat 10%

UWAGA, UWAGA! DO KOŃCA WAKACJI HOCKI SĄ NIECZYNNE – TRWA REMONT:)

Zapraszamy od września:)

 


karty240m


lokalny rolnik logo

 

 

 

 

 

 

 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.