wróć

GORDONKI

to zajęcia umuzykalniające metodą Gordona

Dzieci od 0 – 3 lat ( z rodzicami )

Korzystamy z drobnych rekwizytów, pobudzając dzieci do muzykowania, ale przede wszystkim używamy i czerpiemy radość z najważniejszego instrumentu jakim jest ciało i głos. Najciekawszym elementem zajęć jest obserwowanie dzieci, które z dnia na dzień robią wielkie postępy w świecie muzyki, improwizują i tworzą pierwsze słowa, śpiewają i rytmizują wszędzie i o każdej porze. Dzięki zajęciom umuzykalniającym rodzice u swych dzieci obserwują zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto dzieci znacznie łatwiej i dłużej potrafią koncentrować swoją uwagę, co ma wpływ na ich rozwój intelektualny. Potrafią także koordynować swoje ciało do pracy z muzyką.

Zajęcia prowadzi pani Beata Michalik, certyfikowana prowadząca zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona. Należy do Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, wieloletni wychowawca żłobkowy, absolwentka UKSW.

Zajęcia trwają 45 minut + po zajęciach 1 godzina zabawy GRATIS 

Cennik:

pojedyńcze wejście 35 zł ( tylko pierwsze zajęcia)

karnet miesięczny ( 4 kolejne wejścia ) 120 

W ramach karnetu istnieje możliwość przełożenia jednych zajęć.

 

Koszt uczestnictwa obejmuje wszystkie materiały i pomoce wykorzystywane podczas zajęć.

Przy wykupieniu drugiego karnetu na drugi rodzaj zajęć  rabat 10%

UWAGA, UWAGA! DO KOŃCA WAKACJI HOCKI SĄ NIECZYNNE – TRWA REMONT:)

Zapraszamy od września:)

 


karty240m


lokalny rolnik logo

 

 

 

 

 

 

 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.