wróć
12
09.2016

NOWE ZAJĘCIA!!! PIERWSZE, BEZPŁATNE, POKAZOWE:) ZAPRASZAMY!

teatrzaki

ZAJĘCIA POKAZOWE:

  • 2-4 LATA, 22.09 (CZWARTEK), GODZ. 12:30
  • 4-6 LAT, 20.09 (WTOREK), GODZ.18:00

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

TEATRZAKI  Myślą przewodnią tych zajęć jest dążenie do jak najbardziej wszechstronnego stymulowania aktywności twórczej dzieci poprzez działanie. Podczas zajęć wykorzystywane są metody wspierające rozwój osobowości, nabywanie i doskonalenie umiejętności komunikacji, wspomaganie rozwoju emocjonalnego i społecznego.

Nieodłącznym elementem każdych zajęć jest drama, która pomaga dzieciom używać nieograniczenie swojej wyobraźni, zmysłów, pamięci, ciała i głosu. Dzięki tym zajęciom dzieci:

–  prawidłowo rozwijają wrażliwość wszystkich pięciu zmysłów;

–  ćwiczą mowę i umiejętność rozmowy;

–  odkrywają emocje i uczą się panować nad nimi;

–  używają, doskonalą i uczą się panować nad swoimi ciałami;

– uczą się przebywać w grupie.

Na zajęciach opowiadamy ruchem, improwizujemy, bawimy się w pantomimę i teatrzyk lalek, śpiewamy i recytujemy, wykonujemy ćwiczenia oddechowo-ruchowe i artykulacyjne, zaglądamy do nieznanych miejsc naszej wyobraźni, ćwiczymy obserwację świata ożywionego i nieożywionego.

Zajęcia prowadzi ANNA JANKOJĆ – absolwentka Wydziału Filozofii UW i Teatru Fizycznego (Physical Theatre Practice, Summerhall Edinburgh). Przygotowywała produkcje teatralne na Międzynarodowy Festiwal Teatralny w Edynburgu; prowadziła warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych z teatru fizycznego i improwizacji teatralnej w Edynburgu i Warszawie; recenzentka teatralna (Teatralia); instruktorka zajęć teatralnych i nauczycielka języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym; mama Leopolda.

„Każde dziecko jest wyjątkowe i ma w sobie wielkiego artystę, dlatego podejście do swoich podopiecznych mam bardzo indywidualne, wyczulone na jednostkowe cechy każdego malucha.„

  • GRUPA 2-4 lata – Zajęcia przewidują aktywne uczestnictwo rodziców; TERMIN: czwartek, godz. 12:30
  • GRUPA 4-6 lat; TERMIN: wtorek, godz.18:00

CENA: karnet 4 kolejne wejścia -130 zł, wejściówka – 35 zł

UWAGA, UWAGA! DO KOŃCA WAKACJI HOCKI SĄ NIECZYNNE – TRWA REMONT:)

Zapraszamy od września:)

 


karty240m


lokalny rolnik logo

 

 

 

 

 

 

 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.